0.00грн.
Зробити замовлення
Об’єктив Canon RF-S 18–45mm f/4.5–6.3 IS STM 4858C005
Canon RF-S 18–45mm f/4.5–6.3 IS STM — це універсальний і компактний стандартний зум-об’єктив, створений спеціально для бездзеркальних камер Canon EOS R формату APS-C. Він ідеально підходить як перший об’єктив для знайомства із системою EOS R, забезпечуючи високу якість фото- та відеозйомки у повсякденному житті.
Еквівалентний діапазон фокусних відстаней 29–72 мм робить об’єктив універсальним інструментом для зйомки подорожей, сімейних подій, вуличних сцен, портретів і відеоблогів. Широкий кут дозволяє захоплювати більше простору, а середні фокусні відстані підходять для природних і виразних кадрів.
Вбудований 4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення ефективно компенсує тремтіння камери, дозволяючи отримувати чіткі фотографії та плавне відео під час зйомки з рук і за слабкого освітлення. При використанні сумісних камер із матричною стабілізацією (IBIS) сумарна ефективність може досягати до 6,5 ступенів, що значно розширює можливості зйомки без штатива.
Кроковий двигун STM забезпечує плавне, точне та майже безшумне автофокусування, що особливо важливо під час відеозйомки. Об’єктив чудово підходить для запису відео з природними переходами фокуса без сторонніх шумів.
Мінімальна дистанція фокусування до 15 см у режимі ручного фокусування та збільшення до 0,25× дозволяють знімати об’єкти крупним планом, передаючи дрібні деталі з високою чіткістю. Легкий корпус вагою лише 130 г робить об’єктив ідеальним супутником для щоденної зйомки та тривалих прогулянок.
Особливості об’єктива
- Стандартний зум-об’єктив RF-S — розроблений спеціально для бездзеркальних камер Canon EOS R формату APS-C.
- Фокусна відстань 18–45 мм — еквівалент 29–72 мм у повнокадровому форматі, підходить для більшості повсякденних сюжетів.
- Компактний і надлегкий корпус — вага лише 130 г, об’єктив легко поміщається в сумку та не обтяжує камеру.
- Оптичний стабілізатор зображення — до 4 ступенів компенсації, до 6,5 ступенів при роботі з IBIS.
- Кроковий STM-двигун — плавне, точне та майже безшумне автофокусування для фото й відео.
- 7-пелюсткова діафрагма — м’яке, природне боке та приємне розмиття фону.
- Комбіноване кільце фокусування та керування — зручне налаштування параметрів камери (ISO, діафрагма, витримка).
- Макрозйомка в ручному режимі — збільшення до 0,25× і мінімальна дистанція фокусування від 15 см.
- Асферичні елементи PMo — зменшення аберацій і висока різкість по всьому кадру.
- Покриття Super Spectra — зменшення відблисків і підвищення контрастності зображення.
- Діаметр фільтра 49 мм — сумісність із компактними та доступними світлофільтрами.
- Ідеальний для початківців — простий у використанні, універсальний і чудово підходить як перший об’єктив.
Повний комплект постачання:
- Об’єктив;
- Передня кришка об’єктива E-49;
- Задня (пилозахисна) кришка RF;
- Бленда об’єктива EW-53;
- М’який чохол/сумка для об’єктива LP814;
- Гарантійний талон і документація (включно з посібником користувача).
Відгуків про цей товар ще не було.