0
0
0

Об'єктив Panasonic H-FS45150EKA Micro 4/3 Lens 45-150mm

  • Виробник: Panasonic
  • Модель: H-FS45150EKA
  • Артикул: H-FS45150EKA
  • Код товару: 4013
  • Наявність: Нет в наличии
Оплата
Доставка
Доставка ROZETKA
Безкоштовно
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
70 грн.
Самовивіз (Київ: вул. Саперно-Слобідська, 10)
Самовивіз (Київ: вул. Саперно-Слобідська, 10)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Доставимо сьогодні
400 грн.
 
 
Об'єктив Canon RF 85mm f/2.0 MACRO IS STM 4234C005  

Об'єктив Panasonic H-FS45150EKA Micro 4/3 Lens 45-150mm

  

Panasonic Lumix G Vario 45-150mm f/4.0-5.6 ASPH. MEGA O.I.S. — це компактний і легкий телезум для системи Micro Four Thirds, створений для зйомки портретів, подій, природи та віддалених об’єктів. Завдяки фокусній відстані 45–150 мм (еквівалент 90–300 мм у 35-мм форматі) об’єктив дозволяє легко наближати сюжет, зберігаючи чіткість і гарну деталізацію кадру.

 

Модель вирізняється дуже зручною та мобільною конструкцією. При вазі близько 200 г і довжині приблизно 73 мм цей об’єктив ідеально підходить для щоденного використання, подорожей та зйомки з рук, коли важлива не лише якість, а й комфорт у роботі. Компактний корпус добре балансується з камерами LUMIX, не перевантажуючи систему навіть під час тривалої зйомки.

 

Оптична конструкція 12 елементів у 9 групах, включаючи 2 асферичні лінзи та 1 UHR-лінзу, допомагає ефективно зменшувати спотворення, покращує різкість і зберігає хорошу контрастність по всьому кадру. Об’єктив формує чисте, деталізоване зображення з природною передачею кольорів, що особливо важливо при телефотозйомці.

 

Вбудована система стабілізації MEGA O.I.S. компенсує тремтіння камери та допомагає отримувати чіткі кадри навіть при зйомці на довгих фокусних відстанях без штатива. Це особливо корисно для портретів, репортажів, зйомки природи та будь-яких сюжетів, де важливо швидко зловити момент з рук.

 

Об’єктив також добре підходить для відеозйомки. Тихе та плавне фокусування робить його зручним для запису відео без зайвого шуму, а теледіапазон дозволяє красиво відокремлювати об’єкт від фону та створювати більш виразну картинку. За рахунок круглої 7-пелюсткової діафрагми об’єктив забезпечує м’яке й приємне розмиття фону.

 

Мінімальна дистанція фокусування 0,9 м і збільшення до 0,17x (або 0,35x у 35-мм еквіваленті) дають змогу комфортно знімати не лише віддалені об’єкти, а й деталі крупнішим планом. Це робить модель ще універсальнішою для повсякденного використання.

 

Panasonic H-FS45150EKA — це практичний телезум для користувачів Micro Four Thirds, який поєднує компактність, стабілізацію, хорошу різкість і зручний діапазон фокусних відстаней. Він стане чудовим вибором для тих, хто шукає легкий і доступний об’єктив для портретної, репортажної та телефотозйомки без зайвого навантаження на камеру.

 
   

Особливості об'єктива

  • Телезум 45–150 мм (еквівалент 90–300 мм) ідеально підходить для портретів, репортажів, природи та зйомки віддалених об’єктів.
  • Компактний і легкий корпус забезпечує зручність у подорожах, щоденній зйомці та тривалій роботі з рук.
  • Оптимальний баланс мобільності та наближення — великий теледіапазон без зайвого навантаження на камеру.
  • Пило- та вологозахищена конструкція дозволяє впевнено знімати в складних погодних умовах і на природі.
  • Надійний для польової зйомки — захист внутрішньої оптики від пилу, вологи та зовнішніх впливів.
  • POWER O.I.S. стабілізація зображення ефективно компенсує тремтіння камери для чітких кадрів навіть на довгих фокусних відстанях.
  • Підтримка MEGA O.I.S. допомагає зменшити вплив вібрацій і забезпечує стабільно різкий результат під час зйомки з рук.
  • Чіткі фото без штатива — чудове рішення для динамічних сюжетів і непостановочних сцен.
  • Підтримка відеозйомки 4K робить об’єктив відмінним вибором не лише для фото, а й для якісного відеоконтенту.
  • Плавна зміна діафрагми під час відео усуває різкі стрибки експозиції в кадрі.
  • Тиха механіка та безшумний автофокус забезпечують комфортну відеозйомку з чистішим записом звуку.
  • Швидке й точне фокусування допомагає впевнено працювати з рухомими сюжетами.
  • Оптична конструкція 12 елементів у 9 групах гарантує стабільну якість зображення у всьому діапазоні зуму.
  • 2 асферичні лінзи (ASPH) зменшують сферичні аберації та спотворення, зберігаючи компактність об’єктива.
  • Лінза з наднизькою дисперсією мінімізує хроматичні аберації та забезпечує чисті кольори без змішування по краях кадру.
  • UHR-елемент підвищує рівномірність різкості від центру до країв зображення.
  • Висока контрастність і хороша деталізація дозволяють отримувати виразні кадри з природною передачею кольорів.
  • Універсальний вибір для фото і відео — зручний, практичний і готовий до зйомки в різних жанрах.

   

 
 
Canon RF 85mm f/2.0 MACRO IS STM    
 
Canon  EOS M5  
 
   

Повний склад комплекту:

  
  • Об'єктив Panasonic H-FS45150EKA Micro 4/3 Lens 45-150mm;
  • Бленда;
  • Кришка об'єктива;
  • Кришка задньої частини об'єктива;
  • Сумка для об'єктива;
  • Інструкція з експлуатації
 
Характеристики
Характеристики об'єктива
EAN 5025232829118
Байонет Olympus/Panasonic micro 4/3
Вага, г 200 г
Гарантія 3 роки
Діаметр різі для фільтрів 52 мм
Додаткові характеристики Конструкція об'єктива: 12 елементів в 9 групах (2 асферичні лінзи, 1 лінза UHR з високим коефіцієнтом заломлення; Максимальне збільшення: приблизно 0.17x/0.35x (еквівалент для об'єктива 35 мм); Діагональний кут поля зору: від 27° (ширококут.) до 8.2° (теле)
Кількість в упаковці 1 шт.
Кількість пелюсток діафрагми 7
Колір Чорний
Комплект постачання Об'єктив Panasonic H-FS45150EKA Micro 4/3 Lens 45-150mm; Бленда; Кришка об'єктива; Кришка задньої частини об'єктива; Сумка для об'єктива; Інструкція з експлуатації
Країна реєстрації бренду Японія
Країна-виробник товару Китай
Мінімальна діафрагма F22
Максимальна діафрагма F4.0-5.6
Максимальний діаметр і довжина 62 мм x 73 мм
Найбільша фокусна відстань 150 мм
Найменша фокусна відстань 45 мм
Серія LUMIX G VARIO
Стабілізація зображення Оптична
Сумісність з фотокамерами Panasonic
Тип об'єктива Зум-об'єктиви
Фокусування Стандарт
Формат сенсора Кроп
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.